| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Credeti ca am sanse sa intru la balneo-fiziokineto terapie daca nu am invatat biologia din manual dar invat doar testele pentru admitere? Un raspuns sincer va rog big grinbig grin:

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Inca mai ai timp sa arunci o privire si pe manual.Colega mea a intrat la facultatea aceasta cu noroc.Nu a invatat prea mult.I-a dat cineva o carte si a citit-o de mai multe ori...asta a fost pregatirea ei.Nu cred ca e asa de grea admiterea.Inca ai timp sa acumulezi! Pune pe manual, fa si teste si va fi bine! Succes! happy

Multumesc..Si in ce an este colega ta? cum i se pare facultatea? big grin

| Floreenofficial a răspuns (pentru Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Primul...pai asa si asa fiindca noi am fost filologie si nu am facut bio si chimie.

| TheRealDaniel a răspuns:

Sunt sanse, insa este bine sa stii si biologia din manual, te va ajuta nu numai la teste ci si restul vietii daca ai o memorie buna.

| TnT123 a răspuns:

DA.Inca mai ai timp tongue

| ovdiuc a răspuns:

Nu te baza pe teste.s-ar putea sa iti pice intrebari la prima vedere.e mai bine sa stii din manual

| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru ovdiuc):

E cam tarziu sa invat toata biologia de a 11 a.75% sunt din cartea de teste pentru admitere