| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca am vreo sansa sa devin superstar international? As vrea sa imi fac o formatie stiu deja cine o sa fie in ea.Eu am voce si stiu sa cant la orga, unu dintre ceilalti stie sa compuna, celalalt ca cante la chitara. Daca aveti idei despre cum ati putea sa ma ajutati adaugati messengerul mercedes_benz75

Răspuns Câştigător
| krysstal a răspuns:

De ce nu? daca incerci, oricare poate deveni superstar, numai cu o melodie, numi sa fie buna...mai bine cazi incercand decat sa cazi stiind ca nu ai incercat, mai tare doare...