| Vranceanu_Valentin_1999 a întrebat:

Cum fac muschi fara sa merg la sala?

15 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ai greutati? Gen gantere reglabile, haltere, macar o bara pentru tractiuni?

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Facand exerciti acasa.
*-*

| ancaval a răspuns:

Prin lucru...ia punete sa sapi in gradina sa cari saci de cucuruz etc... lucreaza ca esti barbat.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Ai 13 ani, băiete, mai aşteaptă.

| Q69 a răspuns:

Flotarile sunt cele mai folositoare

| Brittanie a răspuns:

Abdomene şi flotări.La treabă!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Brittanie):

Corpul are mai multe grupe, nu doar piept si abdomen

| byeddy a răspuns:

E pe net un program 100 flotar.cauta-l si tine-te de el

| klau123ful a răspuns:

Abdomene,flotari,tractiuni(daca ai unde),

| robertp1 a răspuns:

Apucate de calisthenics, uite ce inseamna calisthenics http://www.youtube.com/watch?v=5n3mbzcRHj8, si uite dupa un an cum ajungi http://www.youtube.com/watch?v=GhfLNN4BloY, calisthenics inseamna ca faci exercitii cu greutatea proprie, fara greutati, capeti agilitate, si rezistenta mai multa decat cei care merg la sala si aceiasi muschi

| tudorsad a răspuns:

Trebuie sa lucrezi la abdomene, flotari poate si ceva ciclism... te vor ajuta sa te formezi complet, aproape toate grupele de muschi big grin

eu asa fac big grin

| alienkros a răspuns:

Flotari,genoflex. etc

| CataBurja a răspuns:

Flotari, abdomene, tracțiuni...