| Andreeaioan115 a întrebat:

Salut daca merg la sala in cat timp imi voi face muschi la picioare si abdomen?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mersul la sala nu-ti face tie muschi la picioare si abdomene, ca mergi pana acolo si daca te asezi pe o banca si stai....muschii nu cresc.
O munca serioasa, intensa de 1-2 ore pe zi, poti s ao faci si acasa si in parc, in care faci sute de flortari si alergi 5-10. 000km iti fac si muschi seriosi si nu te costa nimic.

Deci, totul depidne de cat de mult muncesti tu! Muncesti pana transpiri si cazi pe jos, inseamna ca lucrezi corpul.
Nu muncesti deloc, nu capeti muschi.

| Nemessys a răspuns:

Depinde de exercitiile pe care le faci, dificultatea lor si asa mai departe. Si de alimentatie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai fetito?

| Andreeaioan115 explică (pentru anonim_4396):

15 ani

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Multumesc,am inteles ca varsta in ziua de azi nu mai are nici o importanta din nou.

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce a intrebat fata si ce-i raspunzi! Mai ales ca "ai inteles ca in ziua de astazi varsta nu mai are nici o importanta, din nou" (virgula adaugata de mine)hee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

:3 ...multumesc de virgula.
Doar asta am putut considera folositor in raspunsul tau.

| CristiRx8 a răspuns:

3 luni daca te duci zilnic cu o pauza pe saptamana