| TalmaciuDragos14 a întrebat:

Cum pot ajunge actor?
Detalii

Răspuns Câştigător
| SunshineStar a răspuns:

Mergi la admitere la UNATC (sau orice facultate de teatru), iei admiterea si peste 3 ani ai licenta. După mai poti sa faci si master. Trebuie sa te si inscrii la agentii de casting si sa te rogi de ei sa iti dea si ei un rolisor că mori de foame laughing.
Dacă vrei calea mai scurtă, trebuie sa ai pile la greu ca sa iei un rol in vreun film misto si sa devii celebru și bogat si chestii. Azi, in televiziune, nu ii pasa nimanui că ai talent, daca nu ai pile trebuie sa ai o poveste dramatică de genul 'mi-au murit părinții, am fost bătut de toata lumea, am 50 de boli incurabile etc etc'. Povestile astea sunt facute de managerii 'artistului', așadar showbizzul e naspa.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Invatand fffff bine la scoala si avand o sansa, sa faci o facultate de actorie!

| JustAGirl333 a răspuns:

Poți să te duci la audiții pentru o reclama