| FunKesha a întrebat:

Din actor poti ajunge si cantaret?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur. Multi actori sunt si cantareti. Ex: Miley cyrus, etc. fundita te rog frumos?

3 răspunsuri:
| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Da,poți dacă ai și ureche muzicală. Sunt mulți actori care sunt și cântăreți(Miley Cyrus,Selena Gomez, Enrique Iglesias, Jennifer Lopez etc.). Dacă vrei să și cânți trebuie să ai și voce.
Sper că te-am ajutat happy

| Zippy a răspuns:

Ca sa ajungi actor se da proba de ureche muzicala, te pune sa canti un cantec etc.Deci in general actorii au si voce si sigur ca pot sa fie si cantareti.

| Deyutzica a răspuns:

Desigur ca poti. Daca ai o voce placuta, poti cu siguranta.Pot sa-ti dau cateva exemple:
•Florencia Bertotti(Nini)
•Miley Cirus(Hannah Montana)
•Stefan Banica
•Adela Popescu

Sper ca te-am ajutat. Funda? te rog