| teiubescclaudiuu a întrebat:

Am o pura curiozitate : Cum poti ajunge actor de filme xxx? big grin

10 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Te duci la un casting, dai proba si daca esti buna faci contract si incepi treaba.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Știi să suge?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Excat.Tre`sa stii sa sugi.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru anonim_4396):

Și tu îmi spui mie asta ca să mă corectezi?
Vezi-ți de treabă că știe a scrie...

| TheBlackAng3l a răspuns:

Cel mai bine te duci la Bucuresti si o intrebi pe Laura Andresan...ea stie ca sa te invete laughing

| DaSuntAnonima a răspuns:

Te filmezi cu, claudiu cum ti l tragi in fata, in dos, oral te postezi pe internet, pui titlul ``Imi clape ulpa`` si ajungi vedeta in propriul tau film xxx big grin
FUNDA SAU NU!?

| FckYeah a răspuns:

E ca si actoria normala. Ca sa fii baiat trebuie sa fii bun, ca sa fii fata trebuie sa fii luata la puta de la cel mai fraier, pana la cel mai smecher. Funda?

| teiubescclaudiuu explică:

Era o pura intrebare.happy! Asta nu inseamna ca gata, vreau :-J, voi nu aveti curiozitati. thinking sau pentru unii e mai complicat?!happy