| corcodusa a întrebat:

Cum pot sa ma angajez ca promoter la cora carrefour... si cam care este programul si salarul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite iti trimit din partea unei prietene f bune care are afacere in domeniu:
Avem promotie cu degustare la pizza in Bucuresti in magazinele Carrefour Militari, Carrefour Baneasa, Cora Lujerului, Cora Pantelimon, Cora Sun Plaza, Real Vitan, Real Cotroceni, Real Pallady, Real Berceni, incepand de saptamana viitoare(21 mai), timp de 2 week-end-uri (30 mai -ultima zi). Se lucreaza astfel: vineri:14 – 20, sambata:14 – 20, duminica: 10 – 16. Fetele interesate sa trimita poze si date de contact pe adresa mediamodels2009@yahoo.com, iar la subiect sa scrie,, promo degustare (si locatiile de care ar fi interesate)''. Banutii sunt 5 lei/ora, cate 2 fete/locatie.Varsta obligatorie peste 18 ani. Multumim celor care dau acest mass mai departe!

Avem promotie in TOATA TARA: Arad, Zalau, Bistrita, Buzau, Craiova, Alba Iulia, Bacau, Baia Mare, Brasov, Cluj, Constanta, Focsani, Galati, Iasi, Piatra Neamt, Pitesti, Satu Mare, Dr. Turnu Severin, Sibiu, Suceava, Tg. Jiu, Deva, Odorhei, Oradea, Ploiesti, Tg.Mures,Timisoara, Ramnicu Valcea. Fetele tb.sa fie f. dragute, slabute si inaltute.Se lucreaza pe 7, 8, 9 iunie si inca o zi in jur de 15 iulie(de la 8 dimineata), vreo 8-9 ore/zi, banutii fiind 50 lei/zi. O sa va plimbati cu masina toata ziua si veti imparti pliante la firme.Costumatia este de fotbal(jambieri, pantalon scurt, tricou). Fetele care sunt din aceste localitati sa trimita un mail cu poze si datele de contact pe models_media@yahoo.com, iar la subiect sa scrie localitatea de unde sunt.

6 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Sunt firme specializate care angajeaza promoteri, si ii trimit in diverse locatii cat timp tine o campanie (nu numai in hypermarketuri) si esti platit pe ora si se lucreaza in jur de 4 ore pe zi (persoanle pe care le cunosc eu care fac promotii cam asa lucreaza).

| Mara_4803 a răspuns:

Intrebi pe cineva de acolo si iti va raspunde. dar poti sa te uiti pe internet, scrie:angajari cora(carrefour) si ocolo va scrie. imi dai te rog fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca promoter te "angajezi" pe o saptamana, doua, cat dureaza o promotie. Pentru fiecare promotie trebuie sa participi la un casting, sa faci training, etc.
Programul este in functie de cum doreste firma la care se face promotie, de obicei de la 9-15 si 15-21 si 8 ore in weekend.
Salariul e de obicei 6-7lei ora, dar depinde. Poti prinde 8, poti avea 5. Eu una nu cunosc decat o firma ce face angajari pe Cora, Carrefour, Auchan, etc.
Mesaj daca vrei site sa depui CV. happy

| Ilie_Nela_1972 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau sa depun un cv pentru Carefur, cora, etc... unde l pot depune?

| Larrysswka a răspuns:

Imi puteti spune si mie o firma din Dr Tr Severin care angajeaza promoteri? va rog mult :*

| camytsa a răspuns:

Buna ziua! Cum pot sa ma angajez ca promoter. stau in Bucuresti