| BadAngel3 a întrebat:

Daca ati fii in oras cu prietenul vostru impreuna si cu altii, ca intr-un grup, si un alt baiat ar spune ca si-a facut o iubita, iar prietenul vostru ar intreba daca s-a culcat cu fata respectiva si acel baiat ar spune,, nu,, iar prietenul vostru ar spune ca,, atunci degeaba,, sau,, fraier,, ce ati crede despre el? Tinand cont ca tu esti iubita lui. Acesta este doar un exemplu.

5 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Un detaliu care spune multe.

Răspuns utilizator avertizat
| ShREKT a răspuns:

Eu sunt baiat si sincer am o parere rea despre prietenul tau. Sunt unii baieti care s-ar desparti de prietenele lor pentru ca ele nu au vrut sa se culce cu ei, dar baietii care isi iubesc cu adevarat prietenele, nu fac asta, ci ar astepta ani intregi pana sa fie pregatite fetele pentru o noapte amoroasa. Iti spun asta din propie experienta pentru ca si eu iubesc o fata si nu am nevoie de o noapte cu ea ca sa o iubesc. Sper ca te-am ajutat!

| Noodlez a răspuns:

Spune doar că este mai degrabă o persoană plictisitoare, care îşi pierde vremea cu probleme triviale.

Asta sau doar făcea mişto pe seama prietenului său, pentru că asta fac băieţii.

Ar putea însemna multe, dar şi nimic în acelaşi timp. Nu-ţi bate capul cu asta. Doar dacă nu eşti şi tu interesată de probleme triviale. Ceea ce înseamnă că aveţi o relaţie cam...ciudată, dar hei, ciudat nu e mereu rău.

| Blittle778 a răspuns:

Depinde de cum este el, doar tu stii cum este el, din moment ce esti iubita lui.
Probabil ca a vrut sa ii impresioneze pe ceilalti, sa se dea smecher si mare in fata prietenilor sai. Insa, exista si posibilitatea sa gandeasca ca si majoritatea baietilor redusi mintali care au impresia ca neaparat trebuie sa te culci cu iubita ta, altfel lumea o sa creada ca esti prost sau fraier.
Eu zic sa fii atenta la detalii, il poti intreba, intr-o relatie, trebuie sa existe sinceritate si comunicare! Mai bine comunica-i si intreaba-l de ce a spus asta. Daca nu o sa stie ce sa iti raspunda si o sa zica " Pai, asa, ca nah " sau chestii fara logica, inseamna ca are principiul ca majoritatea baietilor redusi mintali de care am vorbit.
Insa, daca menționează " nu am facut asta ca sa ma dau mare ", inseamna ca a facut asta doar ca sa se dea mare.

Fii atenta ls detalii!