| 123gabialexandra a întrebat:

Din ce dai admitere ca sa intri la facultatea de statistica- previziuni-matematica la Cluj?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Trebuie sa faci doar un eseu care va primi calificativul admis sau respins. La cei admisi va conta media de la BAC daca sunt mai multi decat numarul de locuri.
Https://econ.ubbcluj.ro/......icenta.PDF

1 răspuns:
| wpetterssone a răspuns:

Este un departament din FSEGA(Facultatea de Științe Economice și Gestiunea Afacerilor) din cadrul UBB (Universitatea Babeș-Bolyai).
Trimite un e-mail la admitere@econ.ubbcluj.ro cu întrebările pe care le ai despre admitere.