| TheLastMoon123 a întrebat:

Din ce materii dati tezele semestriale la profilul stiintele naturii?happyFUNDA

Răspuns Câştigător
| Iulia1106 a răspuns:

Eu stiam ca la stiintele ale naturii se da teza obligatoriu la: romana si matematica; si ai la alegere doua materii dintre biologie, chimie si fizica. happy

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Eu sunt la acest profil. Dai obligatoriu matematica si limba romana si ai de ales 2 materii intre: biologie, chimie, fizica. In total 4 teze.

| BYGGeo a răspuns:

Ramana, matesi la alegere dintre geografie, ecologie si biologie