| gheorghita24 a întrebat:

Dupa ce termin școala profesionala pot face liceul la seral? daca da, ce profile sunt? dupa terminarea serialului dupa ce dau bacul si dacă il iau pot sa fac o facultate?

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Salut,daca termini profesionala poti sa te duci la seral sau la zi. si eu am facut profesionala si acum sunt cls a 12 la zi. depinde de liceu ce specializari sunt. la fostul meu liceu era mecanica, britar patiser. daca ei bacul te poti duce la facultate. de ce sa nu poti? sper ca te-am ajutat, funda?

| Vulpe_Cristian_1995 a răspuns (pentru BJK1903):

Salut! Tu ai mai dat examenul în clasa a 8-a?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate :)

Vezi alte detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......-ul-funda/

Toate cele bune!