| Petcu_ioana_1990 a întrebat:

Exista in Romania vreo facultate de desinger iar daca da merita

Răspuns Câştigător
| gaboom a răspuns:

Exista! in IASI este "UNIVERSITATEA de arte George Enescu"design industrial si vestimentar.in alte parti nu mai stiu. si acum depinde de tine, daca esti buna merita. oricum diploma e recunoscuta in afara.

1 răspuns:
| anadark84 a răspuns:

Exista sectii in cadrul academiilor de arte vizuale. Despre meritat nu stiu ce sa zic... ca in orice domeniu totul tine si de noroc si potential financiar... pe langa talent sau competenta. happy