| alexandra2278 a întrebat:

Funda buna in martie la mine la scoala va fi sa zicem un targ si acolo se vand diferite obiecte pe banca noastra jucarii lucruri confectionate si banii i luam acasa ei bine se apropie dati-mi va implor cateva idei ce sa vand de primavara daca vreti sa imi spuneti mai multe amanunte adresa mea de mess este alexdeni44 va rog funda dati-mi va rog raspunsuri pliz

2 răspunsuri:
| jaladec a răspuns:

Pai martisoare, felicitari care sunt usor de facut, ornamente, origami, rame din paste, borcane ornate frumos, parfumuri, lucruri crosetate, niste mini reviste cu nouatatile din clasa ta. cam atatea mi-au veni! Sper sa te ajute, spor la treaba si bafta!

| Oana92 a răspuns (pentru jaladec):

Mai adaug euhappy bijuterii din fimo, bratari din piele sau snur, haine modificate