| alexandra2278 a întrebat:

Funda urgent buna in martie la mine la scoala va fi sa zicem un targ si acolo se vand diferite obiecte pe banca noastra jucarii lucruri confectionate si banii ii luam acasa ei bine se apropie dati-mi va implor cateva idei ce sa vand de primavara daca vreti sa imi spuneti mai multe amanunte adresa mea de mess este alexdeni44 va rog funda dati-mi va rog raspunsuri

2 răspunsuri:
| Polet a răspuns:

Fa niste prajituri ceva

| Geanina123Geanina a răspuns:

Pai,daca tot vine martisorul poti sa faci martisoare, poti sa vinzi ghiocei, sau poti sa vinzi niste jucarii mai vechi. sper ca te-am ajutat