| anonim_4396 a întrebat:

Hei, Hei! Am o mare alegere de facut! *FACULTATEA*. Sunt clasa a 12, profil pedagogic si vreau sa merg mai departe la o facultate la cluj! Problema e ca nu stiu ce sa aleg.Deeeeciii,hai cu pareri. Imi doresc o facultate prin care sa pot trece cu bine sa imi ofere posibilitati...etc. Exclud acelasi profil pentru ca nu mai vreau sa fac acelasi lucru,vreau sa experimentez ceva nou. Prefer domeniile umane nu reale.
Ma adresez studentilor din primul an : Cum e? Ce ati fi ales? Ce vs place la facultatea pe care ati ales-o?
Vreau pareri mai ales de la cei de la Litere (engleza -romna SAU romna -engleza),Psiho (nu psihopedagogie speciala ) Dar accept si alte recomandari happy Cu siguranta ati auzit barfe si lucruri bune, dar si tu rele despre diferite specializari laughing HELP ME :*

1 răspuns:
| Cja_Radu_1998 a răspuns:

Daca vrei sa te duci mai departe du-te la o facultate de medicina ca este foarte grozava