| LuciYTB a întrebat:

Am 13 ani și vreau să învăț Python. M-am saturat să fiu un nimeni. Știu deja html și am făcut ceva jocuri în unity pe site-ul meu( www.zustdev.sau.de ) vreau să știu dacă în o lună pot învăța bază, urmând când studiez de 3 luni să pot să îmi fac un joc pe pygame de la 0. Mulțumesc anticipat și vreau doar încurajări. și nu răspunsuri negative

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da parca vroiai Ruby. Si nu programarea nu o inveti intro luna... o inveti in cateva luni bune si doar bazele

| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Copile ai timp sa le inveti si totusi daca chiar vrei cursuri cu toate ca esti cam mic incearca lynda.com,e frumos sa vad un copil entuziast dar nimic nu se invata peste noapte, am 20 de ani de IT si si acum invat