| Mihnea47 a întrebat:

Heii! Vreau să știu și eu care este cea mai bine plătită facultate după terminare din cadrul Academiei de Poliție. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| UzzY475 a răspuns:

Cel mai bine plătit ești la penitenciare. Dar tine cont ca atunci când o sa lucrezi acolo nu vei avea acces la telefon și la lumea exterioara cât ești pe tura. În plus, mi se pare cea mai riscanta alegere. Dacă vrei sa mergi safe, mergi la drept, se câștigă bine, dar ești mai în siguranță. Te salut viitor coleg! Hehe

| Mihnea47 explică (pentru UzzY475):

Mulțumesc mult! Salutări!?