| pkbflox14 a întrebat:

Sal.am Adobe audition 3.0 si un microfon incorporat in camera web dati-mi si mie niste sfaturi ce ar trebui sa fac ca sa mi se auda vocea foarte bine, spuneti un proces la masterizare, tot ce ar trebui sa fac.

1 răspuns:
| Andone12345 a răspuns:

Pai am eu un raspuns... Daca joci Counter-Stike intra fa urmatorii pasi:
1. Options;
2. Voice sau Audio nu mai stiu exact
3.Ai niste liniute apesi pe start... si vorbesti si iti auzi vocea...SI o potrvesti de acolo mai tare sau mai incet si o sa se auda mai bine!