| MistikLife a întrebat:

Hey, stiti cumva care este cea mai bine platita meserie in Romania? In afara domeniului IT.
Si ce facultate ar trebui sa urmez ca sa pot ajunge sa am meseria respectiva?
FUNDA! happy
Multumesc

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Tot avocatura zic si eu, dar poate fi domeniul economic.Important este ce ti se potriveste pentru ca daca alegi ceva adecvat tie poti face performanta si in alt domeniu.

Răspuns utilizator avertizat
| Necula_Crazyus_1991 a răspuns:

Cea mai bine platita meserie in Romania este avocatura la care iti trebuie facultatea de drept