| Anonim340 a întrebat:

Am o mica dilema. As vrea sa dau la medicina militara, la secția laborator, dar am inteles ca e foarte greu. Adica, stiu ca se câștiga foarte mult, dar nu asta e partea tentanta. Cum as putea începe dupa ce terim studiile? Mersi anticipat! Funda + vot happy

4 răspunsuri:
| DjNick112 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, daca ai pomenit de castig, e clar, acolo mergi chiar daca ai lucra si gratis

| Anonim340 explică (pentru DjNick112):

Am spus ca nu ma tentează sa merg acolo doar pentru bani. Imi doresc de mica sa ajung medic militar

| DjNick112 a răspuns (pentru Anonim340):

Daca iti doresti cu adevarat, nu mai pierde timpul, invata pentru admitere sau pentru ce trebuie, si incearca, importatn e ca iti doresti

| Anonim340 explică (pentru DjNick112):

Mersi mult happy