| Crisan_Emanuela_D_1994 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre meseria de educatoare? E o meserie frumoasa? Imi recomandati asa ceva? Imi place sa ma ocup de copii, sa ma joc cu ei. Dar despre meseria de contabil ce imi puteti spune? Va rog raspuns la toate intrebarile. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| VampireBlood a răspuns:

Esti clasa a 8a sau ai nimerit la profilul economic, ca si mine?

| Crisan_Emanuela_D_1994 explică (pentru VampireBlood):

Nu, sunt in clasa a7a si ma gandesc cam ce meserie as vrea sa urmez. Aveam nevoie de niste sfaturi. Tu ce meserie doresti sa urmezi? Daca doresti imi poti trimite mesaj. Multumesc!

| Madalinaaaaaaaa a răspuns:

Meseria de educatoare este o meserie frumoasa dar, dupa parerea mea, meseria de contabila este mai banoasa si mai cautata in ziua de azi. Evident este si foarte greu sa ajungi un contabil renumit.