| Georgianaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Iti gasesti greu un loc de munca daca termini facultatea de psiho-pedagogie speciala?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Poti sa lucrezi in institutii de stat-in scoli speciale sau scoli normali pe post de consilier scolar. ca logoped, poti sa faci in particular terapie, terapie ABA-dupa studii si pregatire in domeniu. Succes!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca nu ai ceva relatii si ai terminat la o particulara cu medie nu foarte mare, atunci sansele tale sunt mici. Este drept ca mai conteaza si locul, localitatea si firma unde-ti doresti acest loc de munca.

| ddaiana16 a răspuns:

In mare parte, iti gasesti greu de lucru aproape in orice domeniu...Dar sunt sanse sa iti gasesti de lucru, este greu, dar daca vrei ceva cu adevarat poti!