| alyn21 a întrebat:

La multi ani!
Sunt student in anul I la mecanica si as vrea sa gasesc ceva de munca sa mai fac un ban.Nu vreau un job ca nu mi permite facultatea...as vrea ceva sa lucrez cu "ziua" sau ceva de genu,sa descarc marfa, sa o aranjez...
Unde as putea sa lucrez asa?

5 răspunsuri:
| adelynaa a răspuns:

Ai putea sa te angajezi la cv magzin sau ospatar barman cu jumatate de norma
p.s : si eu in vara vreau sa fac cursuri de ospatar si din anul 2 sa lucrez

dar te poti angaja si fara acele cursuri

bafta si sper sa-ti gasesti loc de munca happy

| alyn21 explică (pentru adelynaa):

Eu nu vreau un loc de munca stabil...as vrea sa gasesc ceva sa fiu zilier sau ceva de genu

| alyn21 explică:

Am uitat sa mentionez ca sunt in Timisoara.

| Rochelle a răspuns:

Poti fi promoter ( sa imparti flaiere ) sau sa lucrezi la Mc. E cel mai bine

| alyn21 explică (pentru Rochelle):

La Mc nu pot sa lucrez ca n o sa pot sa ma duc in fiecare zi si in fiecare week end.