| anonim_4396 a întrebat:

La profilul uman stiinte sociale se da bac din mate?

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Cum nu?:O eu stiam ca mate si romana se da indiferent de profil (uman sau real). ma rog, poate sunt prost informatbig grin

| Dixxy a răspuns:

Nu

| SweetCandy a răspuns:

Nu

| ancalazar a răspuns:

Anul trecut ultima proba propunea materii de examen la alegere:mate, fizica, chimie, biologie, sport. Dar matematica nu e nicidecum obligatorie...Asta stiu eu din ce am dta anul trecut.

| Raluca_2845 a răspuns:

La profil uman nu se da bac-ul la matematica.Plus de asta, din clasa a 11`a iti scoate Matematica, Fizica, Chimia, Informatica.Eu sunt la Filologie si de anul asta mi-a scos materiile mentionate si nici la bac nu dau vreuna din ele:*