| ChuckybooM a întrebat:

La profilul stiinte-sociale se da teza la mate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Nuwinking Este un profil uman asa ca materiile pe care se pune baza sunt: romana, engleza, logica si istoria sau geografia acestea fiind totodata si materiile la care se da teza.Iti spun din proprie experienta ca este un profil foarte foarte bun si spre deosebire de filologie care este foarte foarte asemanator acesta iti da posibilitatea sa iti alegi cam ce meseri vrei tu in viata...Mult succes! Banuiesc ca esti in clasa a8-a asa ca iti doresc multa bafta si la testele nationale!happy

| DeeDee007 a răspuns:

Da.la mate si romana dai teza indiferent de profil happy

succes :*

| 15nina1999 a răspuns:

Nu, e un profil in care matematica e considerată cam ca si religia, muzica din clasele gimnaziale happy din a Xl -a (parca) matematica, fizica, chimia sunt scoase din programa scolara