| R0CA19 a întrebat:

La SRI te primeste daca ai pe corp semne distinctive? Semne din nastere sau tatuaje.

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Da, te primeste in cazul in care nu sunt asa de evidente (sau la vedere- iar aici ma refer la semnele din nastere) Tatuajele in schimb sunt mai stridente, in sensul ca iti atrag repede atentia, mai ales in cazul in care sunt pe fata, gat, sau brate, iar atunci nu prea ai sanse sa te accepte la SRI.

| R0CA19 explică (pentru justanotheruser99):

Din cate stiu, trebuie sa fie acoperite de uniforma de vara

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu tatuajele e problema. Trebuie sa nu se vada. Semnele nu sunt problema.

| justanotheruser99 a răspuns:

Așa s-ar presupune happy