| nfren a întrebat:

Ce inseamna semnele de pe corp aparute sub forma de litere?

Am semne pe corp din nastere, iar acestea apar sub forma de litere. Vreau sa stiu ce inseamna asta.

10 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Trimite o poza ca sa descifram literele. S-ar putea sa fie simple intamplari sau sa ti se para tie ca sunt litere.

| UNfriendLY a răspuns:

Esti alesul se pare. laughing

| Agnuluc a răspuns:

Se zice. ca maicata era insarcinata cu tine si a furat ceva si la ascuns in locul acela, iar tie tia aparut pe corp semn in acelasi loc. la soramea a furat un mar si la bagat in buzunaru de la spate si iaiesit iei pe buca rolling on the floor

| karellen a răspuns:

Nu inseamna nimic.

| alex90_9133 a răspuns:

Si eu am un semn din acesta unii zic cai trandafir(cica ar fi furat maicamea trandafiri cand era mica"vorbe din batrani"), altii ca este litera P, am mai observat si la alte persoane.Sincer nic eu nu stiu ce reprezinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) esti anticristul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor mai apare.cand vei fi batraaaan/a o sa arati ca un ziar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot am un semn nu sunt litere si nu inteleg ce inseamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine sunt niste vene am pe mana dreapta un w mana stanga pe brat w si pe mana un N

| MalinaH a răspuns:

Tiai scris numele.de ce nu trimiti poze sa vedem.