| Iuliana75 a întrebat:

Lucreaza careva dintre voi la domiciliu? Ce anume?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

PR si autor (scriitor si scenarist)

7 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Eu am un pui de SRL, se ocupa de prelucrare date, administrare websites, mai nou vad ca-mi ies ceva bani si din marketing afiliat, chestii IT.
Daca ai ceva ce poti lucra online e mai avantajos si pentru angajator sa externalizeze, platindu-ma pe factura.
Nu plateste computer, licente, birou, curent, consumabile, nu plateste concedii, nu plateste contributia la stat pe care ar plati-o unui angajat (cas, impozit pe venit, contributia la fondul pe pensii), singurul impediment putand fi comunicarea.
Succes

| Iuliana75 explică (pentru CataC):

Nu ai nevoie de un angajat?

| CataC a răspuns (pentru Iuliana75):

Fara suparare dar nu. In general prefer studenti sau oameni care au mai lucrat in domeniu, cu care am mai colaborat si pe care stiu ca ma pot baza, atat ca promptitudine cat si in ceea ce prieste calitatea muncii.
Nu te cunosc, nu ma cunosti, nu stiu ce stii sa faci, nu mi-am pus niciodata problema sa angajez oameni total necunoscuti.

| Iuliana75 explică (pentru CataC):

Si oamenii necunoscuti pot avea calitati. Nu-ti face griji, asteptam acest raspuns!

| CataC a răspuns (pentru Iuliana75):

E normal sa te astepti la acest raspuns, nu ne cunoastem, n-avem nimic in comun.
Nu am de ce sa imi fac nicio grija, ti-am rapsuns politicos la o intrebare si nu vad de ce te-a deranjat raspunsul meu. Daca te-ai pune un pic in locul meu si in locul oricui ai intelege.
Mult succes in toate!

| Iuliana75 explică (pentru CataC):

CataC, chiar nu m-a deranjat raspunsul tau! Sincer! Si eu iti doresc mult succes in activitatea pe care o desfasori! Si daca asa, ca fapt divers, vrei sa afli mai multe despre mine, o poti face pe http://iuli-ana.blgspot.ro, www.dizabil.eu (vezi:Postari si Info). Numai bine, iti doresc!

| mirelaD a răspuns:

Distribuitor la FM GROUP de parfumuri, cosmetice, detergenti detalii pe www.parfumuri.ieftinedetot.ro/continut/afiliaza-te/