| Piscotel a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu privire la Academia Tehnica Militara? Sunt curioasa cu ce ochi privesc altii ATM, ce probe sportive se dau la admitere etc...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
intra pe Forumul de discutii al ATM Bucuresti http://forum.portal.edu.ro/index.php?showtopic=49260

4 răspunsuri:
| DrViorel a răspuns:

Teoretic se da Limba Engleza si Mate-Fizica-Chimie(subiecte de admitere). Admiterea se face prin castigarea locurilor la concursurile scoase la bataie de ATM... probe fizice nu sunt extrem de grele asa cum se barfeste. Dar normal daca vrei sa intri la o asemenea academie ai nevoie de pregatire fizica si psihica, dar nimic nu este imposibil daca tu iti propui sa fie posibil... Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| radduu a răspuns:

Stii cate locuri au fost scoase anul asta la concurs? 2 sau 3 straight face

| predaliviu a răspuns:

Intra p mta.ro si gasesti tot c vrei sa stii... t asteptam in ATM big grin