| Andrei1332 a întrebat:

Media de admitere la liceul Nicolae Iorga cât e?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Precis ca in Romania sunt cel putin 2 licee cu denumirea Nicolae Iorga si tu nu spui in ce localitate este cel care te intereseaza.
De asemenea precis ca fiecare are cel putin 2 profile si nimeni nu-ti poate spune care va fi media ultimului intrat.
Orientativ poti afla care a fost media de admitere de anul trecut si o poti afla daca intri pe site-ul oficial al celui care te intereseaza.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In ce oras, inteligentule?

| sierra1 a răspuns:

Unde e liceul ăsta?

| Kushhh a răspuns:

Nu este o medie exacta. Aceasta depinde de rezultatele obtinute pe judet.