| xXFaLlEnAnGeLXx a întrebat:

Care este media de intrare in 2011 la liceul Nicolae iorga? este un liceu bun?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Care oras? Le vrei pe toate unde este acest liceu? Iorga se scrie cu I mare.

| Freaky a răspuns:

Precizeaza si tu orasul... Profilul. Eu iti spun de liceul Iorga din Braila care e un liceu foarte bun(a fost urmatoarea mea optiune dupa Murgoci). Poti intra cu medie de la 7, 50 incolo.Acum depinde, eu nu am de unde sa stiu ce medie va fi in 2011 (:
succes

| MeYouAllNight a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/2010/ era chiar asa de greu sa te uiti aici inainte sa pui intrebarea?

| baixinho a răspuns:

Din ce oras?