| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa te apuci de fotografiat imobiliare (apartamente case etc) si cam cat castigi? Nu stiu daca are relevanta dar pozele desigur facute cu aparat profi nu cu telefonul... Merci.

5 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Pentru ce sa le fotografiezi? Unde le valorifici?

| IceRope a răspuns:

Să le fotografiezi doar ca să vinzi pozele... înseamnă că ai probleme la mansardă.

| anonim_4396 explică (pentru IceRope):

Nu asta, am vazut ca prin afara sunt oameni care vor sa si vanda proprietatile si cheama fotografi sa le faca poze pentru anunt.

| anonim_4396 explică (pentru IceRope):

Https://www.youtube.com/watch?v=xhhXAgymVvg la asta ma refer

| IceRope a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta este altceva. Numai că la noi vânzătorul apelează în general la agenții imobiliare, care au și fotografi buni. Ai putea să faci un ban, dar nu cred că vei rupe gura târgului. Dar, încercarea moarte n-are, nu? happy