| alex887756 a întrebat:

O sa fie al 3 lea razboi mondial in 2012?
Si daca da...Cum e cand este razboi vin peste tine in casa si te omoara sau se lupta doar soldatii?

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Razboiul poate imbraca forme ciudate si imprevizibile.

| mgtow a răspuns:

Nu va fi nici-un razboi.

| MMihai a răspuns:

SUA în 1945 în August a schimbat legile războiului lovind obiective civile cu bombele atomice de la Hiroshima și Nagasaky
http://www.scribd.com/doc/30253601/HIROSHIMA-amp-NAGASAKY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa fie nici un raboi mondial in 2012 iti garantez eu! Sfarsitul lumii nu vine intantaneu ci treptat!
Daca e razboi te omoara; nu conteaza cine esti si unde stai; se dau cateva rachete si mor toti pe o raza de cativa km.
Nu mai crede toate prostiile care le vezi la televizor sau le citesti pe internet!

| Gina1 a răspuns:

Cati ani ai ?

| dany97 a răspuns:

maine poimaine vine razboiul, asta este sigur, in 3-8 ani, maxim, desi toti stiu ca declansarea razboiului tine de secunde. In orice moment poate incepe. Numai Dumnezeu lupta sa ne mai lase timp de pocainta si rugaciune. Amanarea razboului tine de tine de mine si de fiecare in parte. Cu cat ne apropiem mai mult de Dumnezeu cu atat iminenta razboiului se amana.

| mialuatcontu a răspuns:

Nu va fi (sunt sigur 98%) sa stii ca in afara de apocalipsa care m-a bagat in sperieti nu ai de ce sa te temi. Fundita?

| iloveyoubabe a răspuns:

Pffff...Stai linistit ca nu se va intampla absolut nimic in 2012!
Sunt doar zvonuri.Astia doar incearca sa bage putin frica in oameni,atata totoh go on.Pur si simplu se gaseste unu' care a avut uncosmar si spune si el ce a vista,crezand ca este real iar astia il cred! Nu va fi niciun razboi sau alte chestii de acest gen!

Au fost atatea chestii din cauza carora ar fi trebui sa murim bla bla bla si, in final uita-ne aici, in viata!
A fost
-sf lumii pe 21 mai
-chestia din 2000
-parca a mai fost ceva si prin octombrie anul acesta(tot 21 parcathinking)

Stati mai linistiti si bucurati-va de viata! Nu va luati dupa toti nebunii! Traiti-va viata!winking