| Bella4444 a întrebat:

Oare sa ma transfer la profilul stiinte ale naturii sau sa raman la mate-info? Nu sunt inca sigura ce am vrea sa davin, insa imi place mult chimia si deloc informatica. La profilul meu sungurul lucru ce imi place is colegii mei, pe ei chiar o ador, insa uneori ma simt ca e prea multa presiune cu toate matematica si infoul. Pana acum cred ca o sa fiu chimist sau geva de genul, dar ca mi-e frica cum o sa fie daca imi schimb clasa, acuma termin cls. a X-a.

Răspuns Câştigător
| FazzaNica a răspuns:

Asculta-te pe tine insuti, gandeste-te la ceea ce preferi si ce iti place, daca nu-ti place informatica inseamna ca nici mate-info nu te atrage...gindestete tu caci de la acest pas va porni drumul tau in viata, Bafta si succesewinking

2 răspunsuri:
| almirock a răspuns:

Dacă îți place chimia, dă la științe, deși bacul îl poți da la chimie chiar și terminând mate/info.

| adriandibosfcdb123 a răspuns:

Transferate la profilul stiinte ale naturii