| cosminaa77 a întrebat:

Pe toata lumea in tara asta intereseaza doar banii la job? sau si conditiile de munca etc? eu zic ca sunt mai importante conditiile de munca.

Răspuns Câştigător
| just4ubr2015 a răspuns:

Banii si programul de munca conteaza restul nu conteaza ca oricum peste tot e pupicurism la maxim

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca ai bani daca nu te intereseaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Poate omu vrea niste colegi ok nu vrea sa stea la servici stresat, incordat, program flexibil, are viata personala, nu vrea sa moara pentru patron.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Săracu! Mai rar un servici fara stress.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Sunt oameni care au probleme personale, oameni toxici in familie, stres acasa, normal ca nu vor stres si la servici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana la un anume venit pe toti ii intereseaza doar banii. de ce? pentru ca e o munca necalificata sau o calificare usor de obtinut si poti fi inlocuit oricand.

odata ce ai un salariu mare inseamna ca oferi ceva de care angajatorul depinde si atunci poti pune si alte conditii legate de munca

| cosminaa77 explică (pentru suntserios):

Dea,ai dreptate, ca poti fi usor de inlocuit,dar cunosc oarecum joburi platite decent unde nu e mare bataie de cap, dar e ok sa stii o meserie, ai dreptate aici, eu de exemplu consider ca nu e asa greu sa te faci jandarm politist si nu te nimeni afara de la stat asa aiurea si ai destui bani, cu banii de acolo poti avea o viata frumoasa.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu. 2. Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce lucrezi și ce ești unde lucrezi.