| AvalohAlyn a întrebat:

Poți deveni astrolog doar fiind autodidact sau trebuie o școală? Vreau sa mă fac astrolog.Dar am auzit că se consideră că un astrolog poate fi considerat astrolog și fara diploma doar învățând acest domeniu numai că nu poți să faci bani din asta. Ei bine pe mine nu mă interesează banii.Eu vreau ca și hobby sa fiu astrolog.
Pot profesa fara să fiu platit, din pasiune? Nu știi care e legislația în domeniul noii profesii postdecembriste (în Romania) a meseriei de astrolog? Poate mă puteți lămuri voi.
Dau funda

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Ori vrei hoby ori vrei sa profesezi? Ca e confuz ce spui.