| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac un curs de astrolog la Eurocor dar costa destul de mult (12 mil)Care ar fi alternativele pentru a învăța astrologie și a avea o diplomă în domeniu?

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Este prea mult 1200 lei, ca sa poti cunoaste viitorul? Esti sigur? Ar trebui sa va ceara astrologul sa il serviti 14 ani, in schimbul tainelor astrologiei.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Este un curs si e normal sa coste. Daca nu faci un curs pentru a te specializa, nu vad cum ai putea avea o diploma.