| anonim_4396 a întrebat:

Poti fi exmatriculat de la facultate daca nu ai fost la nici un curs sau seminar? din cauza jobului? anul 1 n.titulescu.multumesc

3 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Nu te exmatriculeaza insa seminariile fiind obligatorii se recupereaza pe baza de chitanta, ca la restante, iar examenele nu ai voie sa le dai in prima sesiune, eventual pe sem 2 (pentru cele de pe sem 1) sau in toamna (pentru cele de pe sem 2).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La particular nu cred.Platesti si-ti iei tu fituica pe care scrie "diploma " pana la urma.Problema e la ce-o sa-ti serveasca daca nu ai calcat pe la scoala?

| Zuga a răspuns:

Nu, in cel mai rau caz nu o sa intri in examene si o sa le dai in sesiunea de restante