| andreidin a întrebat:

S-ar putea desfinta scoala de politie de la Cluj? asa am auzit de asta intreb, iar daca este doar un simplu zvon, credeti ca scoala asta de politie de la Cluj s-ar putea desfinta in urmatorii 3-4 ani si daca da care ar putea fi motivul? Ati putea sa-mi spuneti? iar daca totusi s-ar desfinta, ce s-ar intampla s-ar pune mai multe locuri la bataie la Campina? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca se desfiinteaza. In caz de desfiintare elevii ar fi transferatii la scoala din Campina, asa ca n-ar pierde nimic.

| AdrianPanaintescu a răspuns:

Eu iți dau un mic sfat!
Esti minor situatiei!
Nu ai ce face!
Nu te mai ingrijora!
Ce o fi o fi!