| AskMePlz a întrebat:

Sal All! As dori si eu sa aflu mai multe despre liceul militar breaza! Ex:ce matarii am,voi infata sa defilez?, trebuie sa respect oridinele celor din XII... vreau mai multe detalii PLZ

Răspuns Câştigător
| SkkZ a răspuns:

Materiile vor fi normale.de ex.Romana,Matematica,Limbi Straine, etc.Si da cred ca vei invata sa defilezi..si daca ar fi sa o iei dupa ierarhia militara ar cam trebui sa respecti cat de cat clasele de a XIIa pentru ca sunt mai experimentati. Sper ca te-a ajutat.