| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa strang mai multe like-uri la o pagina, pe facebook, dar nu stiu cum. Inafara de publicitate, aveti alte idei? Va rog mult!
Multumesc!

11 răspunsuri:
| Lady a răspuns:

Bună! >:D<
Vă invităm pe pagina noastră! Sperăm din suflet să vă placă şi să ne ajutaţi să creştem.Nu uita:You Only Love Once!
Contact: yolopage@yahoo.com
Publicitatea va fi reciproca :)
http://www.facebook.com/yolopagee

| Alecsyyya a răspuns:

Ce pot sa mai zis, in primul rand trebuie sa fi activa pe pagina. Pune cat mai multe poze, creeaza povesti, fi activa pe pagini mai mari (da like-uri, raspunde la intrebari etc.), creeaza joculete si concursuri, creeaza joculete „cine aduce un anumit numar de like-uri paginii primeste un cadou", participa la concursurile paginilor care fac publicitate.
Cam atat, dar daca mai ai nevoie de ceva, sa-mi spui.

| cristina6666 a răspuns:

Pai,le sugerezi o poza frumoasa, de exemplu daca pui o poza cu un catel cu tel la ureche spui ceva de genul"costica dormi?", asta a fost doar un exemplu, poti pune poze cu fraze care se leaga de ele asa multi oameni vor da like.Si poti spune la multor oameni sa te ajute cun like acolo, si asa se starng, si dupa un anumit timp se strang deoarece multi oameni vad poza si dau like. Sper ca te-am ajutat funda?

| Queen15 a răspuns:

Poti ruga prietenii online sa te ajute cu un like. Daca vrei te ajut si eu sa distribui pagina!

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri

| AroundZendaya a răspuns:

Trimite prietenilor de pe pagina ta de facebook cereri pentru like-uri pe pagina respectivawinking

| felinar112 a răspuns:

Cat dai pe 5000 de like-uri?

| ℓαdу a răspuns (pentru felinar112):

Felinar112 vrei baniraised eyebrows?laughing

| larissayhoria a răspuns:

Https://www.facebook.com/pages/Gossip-Girls/554602837913794 da like la pagina asta si am sa iti dau si eu, trimite-mi linkul prin msg :)

| alinuskmihaita a răspuns:

Pai facem schimb de like-uri... daca imi dai like la pagina atunci vei primi si din partea mea! aici pot d like-ul: http://www.facebook.com/BOGOSneversayneverALINA...