| Stefanbossnet a întrebat:

am o imprimanta Canon MP250 si mi s-au stricat de doua ori cartusele de unde si de care sa cumpar?
sa ma tina mai mult si sa le pot incarca de multe ori!

2 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,
Poti cumpara cartuse de la eMAG. Acolo este simplu. Selectezi ce imprimanta ai si iti da si cartusele. Parca pentru imprimanta ta PG510. Din ce imi aduc eu aminte. Asta e pentru negru. Pentru color la fel trebuie sa fie din 3 cifre. Alea color mai greu sa le incarci, insa alea negru le poti incarca si tu acasa. Dar toate au o durata de viata limitata. Normal sa se mai strice si ele. E ceva logic si normal. Altfel ai strica si imprimanta daca ai face doar sa iti reincarci cartusele. Succes!

| tinaHd a răspuns:

De la xerox:*