| faranume_1314 a întrebat:

A o imprimanta CANON MP250 si de curand i-am umplut cartusele dar acum imi pare geva de gen E16 si as vrea sa stiu ce sa fac!

2 răspunsuri:
| MimiPopescu a răspuns:

Eu am MP140 si s-ar putea sa iti dea acea eroare pentru ca le-ai incarcat de prea multe ori. Trebuie sa iti iei alte cartuse. La Canon merg reincarcate numai de doua sau trei ori. Dupa aceea iti apare o eroare de genul acela sau in cazul meu nu iti mai merge deloc. Eu iti recomand sa te duci la o reprezentanta si sa le ceri mai multe explicatii dar in mare acesta e sfatul meu. Ia-ti alte cartuse.

| lucius42 a răspuns:

Bai deci eu am una la fel da imi apare e 116 si nu stiu ce naiba sa-i fac. daca ma poti ajuta ar prea tare ca am nevoie de ea foarte urgent, te rog!