| danidni a întrebat:

Am si eu nevoie de o parere de ce cineva care cunoaște. Unde e mai bine ca salariu si meserie de viitor? La Scoala militara de Jandarmi din Dragasani sau la Campina ca Agent de poliție?

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Fiecare cu avantajele si dezavantajele ei. Ca jandarm esti militar, ca politist esti functionar public cu statut special. Salariile sunt echivalente. Sporurile difera.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Ambele sunt o alegere excelentă! succes (nu mai vrei facultă?)