| TheDarkDragon a întrebat:

Salut, anul acesta m-am inscris la o facultate de management hotelier.Ideea este ca nu imi place de nicio culoare.Nu cred ca sunt potrivit pentru asa o cariera si m-am gandit sa ma las dupa ce termin anul acesta.Ideea e ca habar nu am ce altceva sa fac, nu prea am nicio alta optiune. Facultatea asta imi ofera multe oportunitati daca vreau sa continui cu ea, dar chiar nu prea cred ca voi fi in stare sa profesez in domeniul acesta.Voi ce ati face in locul meu?

4 răspunsuri:
| QuelQui a răspuns:

Nu as mai cheltui bani degeaba. Ai platit anul intreg? De ce sa mai mergi pana la sfarsit?
Totusi, cauta ceva ce iti place. Nu numaidecat ce e la moda. Sunt atatea domenii!

| TheDarkDragon explică (pentru QuelQui):

Am platit tot anul si la sfârșit voi avea si 5 luni de practica, dar ideea e ca nu stiu ce imi place laughing

| Kisses a răspuns:

M-as lasa si m-as orienta spre ceva ce mi-ar plăcea si as crede că ma pricep.

| Jennyfer27 a răspuns:

Eu as crede in visul meu și in fericirea mea, o viata avem, trebuie sa o facem cât mai buna și distractivă....sa ne trăim viata la maxim