| MrMouse44 a întrebat:

Salut,anul acesta scad sau cresc mediile? Dacă cresc,cu cât cresc? Dacă scad, cu cât scad?
Mulțumesc! !

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nimeni nu poate da un raspuns precis la aceasta intrebare, doar sa exprime o parere.
Daca cresc sau scd se va vedea abia la afisarea rezultatelor la admiterea computerizata, facand comparatie cu cele de anul trecut.

| AFR81 a răspuns:

Asta chiar nimeni nu are de unde sa stie.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU avem de unde să GHICIM!

Media de admitere depinde de localitate/liceu/profil/specializare!
În general, variaţia este de +/- 0, 5 p până la 1 p faţă de mediile din anul anterior.

Toate cele bune!

| Ritsuko a răspuns:

Depinde, daca subiectele au fost dificile mediile scad, daca au fost usoare cresc. La fel daca au fost confuzii sau nu sau ce fel de elevi au participat. La afisarea rezultatelor o sa-ti poti da seama.

| Ra_Ki_1982 a răspuns:

Buna,anul asta au obtinut mai putini elvi medii mari, prin urmare vor scadea, dar depinde si de liceu, nu putem spune cu cat scad, depinde de liceu.Probabil cu 20-30 de sutimi.O zi frumoasa!

| MrMouse44 explică:

*Mediile de intrare la liceu*