| andreicristi10 a întrebat:

Anul asta cresc sau scad mediile 2015?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mediile vor rămâne cam aceleaşi, ca şi anul trecutwinking

Totuşi, mediile de admitere pot varia ( pot creşte sau scădea ) în funcţie de "concurenţă" ( media celor care vor opta pentru acest liceu )...
Chiar dacă va fi vreo scădere la unele licee/profile/specializări, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p happy

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu se știe.
Depinde de notele care se vor lua și de cât de pregătiți vor fi elevii anul acesta, deși, vorba lui Blitzlike, cel mai probabil o să mai scadă.

O zi frumoasă!

| neutrino a răspuns:

Vor fi mai mari.

| RainmakerX a răspuns:

Sa speram ca o sa creasca...totusi nu cred ca o sa se intample caci lumea este intr-o continua involutie. Generatiile sunt din ce in ce mai slabe.
Ramane de vazut.