| Myrcea22 a întrebat:

Anul acesta SCAD sau CRESC mediile la licee?

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Asta depinde numai si numai de pregatirea celor ce dau admiterea.
Daca sunt slabi pregatiti vor fi medii mici.
Daca sunt pregatiti temeinic vor fi note mai mari.
Mai depinde si de gradul de dificultate ale subiectelor.
Daca vor fi usoare vor fi note mai mari, si invers.
Deci nu poti face prea multe calcule inainte.
Nu poti decat sa faci presupuneri luand in calcul nivelul colegilor si prietenilor care dau admiterea.

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

În mod normal vor creşte.
Pentu că am citit prin ziare că deja, la nivel de Inspectorate Judeţene de Învăţămînt, s-a pus problema coma sării unor licee ( mai ales cele teh nice) şi atunci va scădea numărul de clase şi deci şi de locuri.

| andrei1237 a răspuns:

Buna.Depinde foarte mult-cat de pregatiti sunt sau nu elevii.Pa,pa!