| Andrei123aaa a întrebat:

Salut! As dori sa stiu cum se desfășoară vizita medicala la politie. Vom fi dezbrăcați de tot? Cum ne controlează?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineintele sca dezbracat de tot, ca te verifica centimetru cu centimetru.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De tot.

| mi25 a răspuns:

Conteaza? Ti-o fi rusine? Sau ai vreo hiba pe care vrei s-o ascunzi.
In primul rand, partile intime trebuie verificate sa se vada daca ele corespund genului si daca nu ai herneie, hemoroizi sau altceva ascuns.
Da, te dezbraca de tot la interne, chirurgie, urologie, ortopedie.

| Andrei123aaa explică (pentru mi25):

Nu am nicio problema sa ma dezbrac. Doar eram curios cum se desfășoară si daca o sa fim mai multi in cabinet